MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14908238
nr 1490 8238
Bokhylla
1920-tal, mahogny, kolonn. Bredd: 120, djup: 35 cm, höjd: 160 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:09:08
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr